Internetowy konkurs matematyczny MATMIX

Pragniemy zaprosić wszystkich uczniów do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl Reaktywacja, który w tym roku uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej. Jest to jeden z największych bezpłatnych konkursów matematycznych w Polsce. Nagrodami głównymi są m.in. trzy iPhone’y 7 ufundowane przez Avivę oraz nowoczesne kalkulatory graficzne Casio ufundowane przez firmę Zibi.

Internetowy Konkurs Matematyczny MATMIX.pl rozgrywa się na stronie www.matmix.pl. Uczniowie, po wcześniejszym zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie konkursu, udzielają odpowiedzi w domu na ukazujące się w określonym terminie zestawy zadań testowych. Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konkursu.