„Kartki marzeń”

W tym roku zapraszamy wszystkich do wspólnego wykonania „Kartek marzeń”

7. grudnia w godz. 10.50-12.00 pracujemy w łączonych zespołach klasowych. Do uczniów z klas młodszych dołączają ich starsi koledzy i starsi pomagają młodszym. Nad całością czuwają wolontariusze z APS (<Akademia Pedagogiki Specjalnej>; studenci pod opieką pracownika dydaktycznego z kierunku wolontariat).
7 grudnia w godz. 17.00-18.00 zapraszamy do świetlicy na rodzinne wykonanie „Kartek marzeń”.  Zapraszamy rodziców, rodzeństwo i miłych gości wraz z uczniami. Będą przygotowane materiały i będą obecni starsi uczniowie do pomocy.
9 grudnia w godz. 10.50-12.00 kontynuujemy pracę w łączonych zespołach klasowych. W tym dniu pod szczególną opieką są dzieci z klas pierwszych. Dołączają do nich starsi koledzy z wolontariuszami z APS.
Wolontariusze będą pomagali dzieciom wpisywać życzenia. Chcemy wysłać kartki do wszystkich samotnych, cierpiących
i potrzebujących pomocy. Wrócimy do szpitala na ul. Litewskiej na onkologiczny oddział dziecięcy, pójdziemy do szpitala na ul. Barskiej  na oddział chirurgii twardej, zapukamy do samotnego sąsiada. Na specjalne życzenie Samorządu Uczniowskiego wyślemy kartki do Powstańców Warszawskich.

21 grudnia w dniu festynu świątecznego dołączą do wykonywania „Kartek marzeń” nasi przyjaciele z Domu Seniora
im. E. Szymańskiego. Być może któregoś z tych dni dołączą do wspólnego działania dzieci z Domu Dziecka
z ul. Korotyńskiego.