Festyn szkolny pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

W dniu 15 czerwca w naszej szkole odbył się festyn szkolny pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Podczas imprezy zostały przeprowadzone liczne rozgrywki sportowe:  wyścigi rzędów, turniej koszykówki, turniej zbijaka, turniej piłki nożnej. Ponadto, wraz z Fundacją Szczęśliwi bez Cukru w ramach realizacji programu Słodka Rodzina Bez Cukru, zaprezentowany został film „ Cały ten cukier”. Uczestniczące klasy brały również udział w warsztatach robienia słodyczy bez cukru.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, rodzinom za dzielne kibicowanie oraz członkom Fundacji Szczęśliwi bez Cukru za przeprowadzenie słodkich warsztatów, dzięki którym wiemy, jak przygotować słodkości bez użycia cukru.