Spotkanie z Mistrzynią Olimpijską

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji  ze spotkania z panią Anitą Włodarczyk, podwójną, złotą medalistką olimpijską. Na spotkanie przybyły władze dzielnicy- Burmistrz Ochoty pani Katarzyna Łęgiewicz, wiceburmistrzowie pan Grzegorz Wysocki i pan Krzysztof Kruk oraz rodzice i fani lekkoatletyki. Marianna i Antonina z klasy ósmej przygotowały i poprowadziły wywiad z Mistrzynią, oczywiście nie zabrakło pytań od publiczności m.in. Jak smakuje złotoIle trwają treningi?

Następnie Anita Włodarczyk poprowadziła rozgrzewkę, po której nastąpiła najbardziej emocjonująca część lekcji pokazowej- rzuty młotem. Wśród rzucających znaleźli się szkolni   sportowcy, nauczyciele WF, pani dyrektor Anna Kozyra oraz pan Grzegorz Wysocki.

To był niesamowity dzień 🙂

więcej zdjęć na stronie szkoły w galerii