Gratulujemy!

Szanowni Państwo,

z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły z sukcesami wzięli udział w konkursie organizowanym przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń

z okazji 100- lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. To wyjątkowy konkurs łączący sztuki plastyczne i zainteresowania sportowe, który stworzył uczniom szansę wyrażenia swoich odczuć dotyczących sportu olimpijskiego, jego idei i zasad fair play.

W kategorii plastycznej ,,Mój bohater olimpijski w 100- lecie polskiego olimpizmu” nagrodzone zostały prace uczennic z klasy 5a:

Antoniny Lutz i Heleny Marcyniak

Opieka merytoryczna pan Szymon Dziczek, artystyczna pani Teresa Dębowska. Serdecznie gratulujemy i życzy niesamowitych wrażeń podczas gali finałowej w Muzeum Sportu i Turystyki.