Kadra pedagogiczna

Imię i NazwiskoPrzedmiotFunkcjaSale
Anna Kozyrajęzyk polskidyrektor szkołysekretariat 16
Anna Jarskamatematykazastępca dyrektora szkołygabinet 29
Maria Szewczykedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy I a34
Monika Rutkowskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy I b32
Alicja Hajzikedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy I c31
Krystyna Cieślikedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy II a12
Elżbieta Lontedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy II b10
Arleta Patyrowska- Gradkowskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy III a13
Irmina Fondalińska- Kraszewskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy III b11
Ewa Zakrzewskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy III c20
Anna Olszewskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy III d33
Dorota Papierskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca klasy III e24
Anna Badaszewskahistoriawychowawca klasy IV a14
Magdalena Latoszewskajęzyk polskiwychowawca klasy IV b35A
Magdalena Kobylińskamatematykawychowawca klasy IV c35
Grzegorz Filutowskijęzyk polski, wychowanie fizyczne wychowawca klasy V a21
Małgorzata Kolwasprzyroda, biologiawychowawca klasy V b25
Izabela Tymowskajęzyk polskiwychowawca klasy V c21
Genowefa Trendakmatematykawychowawca klasy VI a22
Małgorzata Vu Doanprzyroda, geografia, wychowanie do życia w rodziniewychowawca klasy VI b25
Honorata Gutmańskawychowanie fizycznewychowawca klasy VII a23
Bogna Struniawskajęzyk angielskiwychowawca klasy VII b23
Adam Sokółchemia
Ewa Ostrowskafizyka
Teresa Dębowskaplastyka1
Anna Łaskarzewskainformatyka, technika23
Marta Wnukowiczinformatyka15
Sylwia Kozłowskajęzyk angielski
Katarzyna Marciniuk język niemiecki
Justyna Tokarzewska język angielski
Aleksandra Wiśniewska język angielski
Iwona Marzęda muzyka23
Szymon Brońskiwychowanie fizyczne
Wiesława Kuczyńska s. Patrycjareligia
ks. Jacek Fijałkowskireligia
ks. Andrzej Kunickireligia
Joanna Szymulaetyka
Magdalena Topolskanauczyciel bibliotekarz, logopedaopiekun samorządu szkolnego38
Aleksandra Solińskapedagog szkolny39
Joanna Kajkowskanauczyciel terapeutaterapia pedagogiczna28
Monika Kulawiaklogopeda
Elżbieta Korzenieckakierownik świetlicykierownik świetlicy
Aneta Bentlewskanauczyciel świetlicy
Urszula Ciecieręganauczyciel świetlicy
Kamila Ciunowicznauczyciel świetlicy
Renata Kaczyńskanauczyciel świetlicy
Monika Piasecka nauczyciel świetlicy
Anna Pydynowskanauczyciel świetlicy
logopeda
Marta Modelewskanauczyciel wspomagający
Monika Zduńczyk nauczyciel wspomagający
Katarzyna Karwatnauczyciel wspomagający