Kadra pedagogiczna

Imię i NazwiskoPrzedmiotFunkcjaSale
Anna Kozyrajęzyk polskidyrektor szkołysekretariat 16
Anna Jarskamatematykazastępca dyrektora szkołygabinet 29
Arleta Patyrowska- Gradkowskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy I a
13
Dorota Papierskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy I b
11
Ewa Zakrzewskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy I c
11
Maria Szewczykedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy II a
32
Monika Rutkowskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy II b
32
Alicja Hajzikedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy II c
31
Krystyna Cieślikedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy III a
12
Elżbieta Lontedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy III b
10
Justyna Tokarzewskajęzyk angielskiwychowawca
klasy IV a
34
Katarzyna Wesołowskamatematykawychowawca
klasy IV b
23
Natalia Tokarskajęzyk polskiwychowawca
klasy IV c
20
Aneta Bryzekjęzyk polskiwychowawca
klasy IV d
20
Iwona Nowakjęzyk polskiwychowawca
klasy IV e
21
Anna Badaszewskahistoriawychowawca
klasy V a
24
Szymon Dziczekwychowanie fizycznewychowawca
klasy V b
23
Magdalena Kobylińskamatematykawychowawca
klasy V c
35
Magdalena Topolskabibliotekawychowawca
klasy VI a
33,
Bogusława Juchełkaprzyroda, wdżwychowawca
klasy VI b
34
Izabela Tymowskajęzyk polskiwychowawca
klasy VI c
21
Genowefa Trendakmatematykawychowawca
klasy VII a
22
Małgorzata Vu Doanprzyroda, geografia, wychowanie do życia w rodziniewychowawca
klasy VII b
25
Honorata Gutmańskawychowanie fizycznewychowawca
klasy VIII a
1
Anna Feiojęzyk niemieckiwychowawca
klasy VIII b
36
Janina Pociaskchemia, biologia
Jakub Stylińskihistoria, wiedza o społeczeństwie
fizyka
Teresa Dębowskaplastyka1
Mirosław Kurdyłainformatyka, technika2, 23
Marta Wnukowiczinformatyka15
Sylwia Kozłowskajęzyk angielski
Ilona Świerczyńskajęzyk angielski
Urszula Tomaszewskamuzyka23
Szymon Brońskiwychowanie fizyczne
Wiesława Kuczyńska siostra Patrycjareligia
siostra Beatareligia
Agnieszka Hellmannjęzyk angielski
Joanna Szymulaetyka
Anna Kuziemkowskapedagog szkolny39
Joanna Kajkowskanauczyciel terapeutaterapia pedagogiczna28
Aleksandra Maletkalogopeda38
Magdalena Cienkowskapsycholog39
Hanna Piwowarskapsycholog39
Elżbieta Korzenieckakierownik świetlicykierownik świetlicy
Aneta Bentlewskanauczyciel świetlicy
Urszula Ciecieręganauczyciel świetlicy
Renata Kaczyńskanauczyciel świetlicy
Anna Nowakowskanauczyciel świetlicy
Marta Modelewskanauczyciel wspomagający
Anna Soszkanauczyciel wspomagający
Monika Zduńczyk nauczyciel wspomagający