Zajęcia dodatkowe 2018-2019

Lp. Imię i nazwisko prowadzącego Rodzaj zajęć, dzień tygodnia i godzina Adresaci
1. Anna Badaszewska

Justyna Tokarzewska

Koło redakcyjne gazetki szkolnej – środa 7.00-7.45 Zespół redakcyjny
2. Anna Badaszewska Sobota z historią – koło historyczne Uczniowie kl. 4-8
3 Sylwia Kozłowska Konsultacje z języka angielskiego – wtorek 14.50- 15.35 Uczniowie kl. 6-8
4. Elżbieta Trendak Konsultacje z matematyki- środa 7.10- 7.55 Uczniowie kl.7-8
5. Katarzyna Wesołowska Konsultacje z matematyki- czwartek 12.50 Uczniowie kl. 4-6
6. Alicja Hajzik Zajęcia wyrównawcze środa 11.45- 12.30

Zabawy z ortografią środa 12.50- 13.35

Uczniowie klasy 2c
7 Urszula Tomaszewska Chór wtorek 14.45 Uczniowie kl. 4-8
8 Magda Kobylińska Zajęcia wyrównawcze środa 13.55 Uczniowie kl. 5c
9. Szymon Broński Tenis stołowy- czwartek 13.55 Uczniowie kl. 1-3
10. Elżbieta Korzeniecka Koło teatralne- poniedziałek 14-15.30 Uczniowie kl. 3a,3b
11. Aneta Bryzek Kabaret literacki- poniedziałek 13.55-14.40 Uczniowie kl. 4-8
12. Szymon Dziczek Lekkoatletyka- piątek 15.30-17.00 Uczniowie kl.4-8
13. Bogusława Juchełka Klub Młodego Odkrywcy- czwartek 14.50-15.35 Uczniowie kl.4-8
14. Marta Wnukowicz Konsultacje z informatyki- środa 15.45- 16.30

(po wcześniejszym uzgodnieniu)

Uczniowie kl.4-8
15. Arleta Patyrowska-Gradkowska Zajęcia wyrównawcze poniedziałek 11.45-12.30 Uczniowie kl.1a
16. Iwona Nowak Zajęcia wyrównawcze –czwartek 12.50- 13.35 Uczniowie kl. 4
17 Justyna Tokarzewska Zajęcia dodatkowe rozwijające kompetencje językowe:

wtorek 13.55-14.40

Środa 13.55-14.40

Uczniowie kl.5

 

Uczniowie kl. 4

18. Anna Feio Zajęcia dodatkowe rozwijające kompetencje językowe- poniedziałek 12.50-13.35

 

Uczniowie kl. 7-8
19 Natalia Fijałkowska Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego:

poniedziałek 14.40- 15.35(do 9.10.18r.)

środa 12.50- 13.35 (od 9.10.18r)

Uczniowie kl.8

 

Uczniowie kl. 4

20. Agnieszka Hellman Konsultacje z języka angielskiego- piątek 13.55-14.40 Uczniowie kl. 6-8
21 Janina Pociask Przygotowanie do konkursów kuratoryjnych z:

biologii  środa -14.50- 15.35

chemii piątek 14.50- 15.35

Uczniowie kl. 8