Sukcesy

 Osiągnięcia uczniów 2017/2018

I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

sztafeta w składzie:

  1. Monika Nowak
  2. Maja Ciosek
  3. Magdalena Żebrowska
  4. Aniela Jacewicz
  5. Hanna Lewandowska
  6. Zuzanna Ślaska
  7. Zuzanna Maciejewska
  8. Małgorzata Szczechowicz
  9. Helena Wagner
  10. Antonina Adamowicz
  11. Patrycja Chrościcka
  12. Zofia Mykieta

GRATULACJE !!!

 

 

Osiągnięcia uczniów 2016/2017

 

I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt:

Sztafeta w składzie:

  1. Maciejewska Zuzanna
  2. Dzienisz Marianna
  3. Nowak Monika
  4. Ciosek Maja
  5. Wagner Helena
  6. Zięciowska Marianna
  7. Emmel Aleksandra
  8. Bakun Julia
  9. Mędrzak Weronika
  10. Kubiak Barbara
  11. Kasinow Małgorzata

X miejsce w Warszawskiej Olimpiada Młodzieży (WOM) w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

 

Awans do finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyli:
Małgorzata Kasinow 5a
Barbara Kubiak 6a
Szymon Misiarz 6a
Maksymilian Surowiecki 6a

 

Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt
w klasyfikacji drużynowej:

Szkoła Podstawowa nr 23  – III miejsce

 

 

Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców
w klasyfikacji drużynowej:

Szkoła Podstawowa nr 23  – VI miejsce

***************************************************************************************************************

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły:  Marianna Dzienisz z klasy 6a oraz Maja Cieślak z klasy 3c zakwalifikowały się do drugiego etapu Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego. Organizatorem Olimpiad są nauczycielki języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim etapie konkursu!

***************************************************************************************************************

 

Wyniki szkolnego konkursu na kartkę świąteczna w języku angielskim dla klas czwartych:

I miejsce:

Magdalena Żebrowska 4c

Gabriela Czerwińska 4c

II miejsce:

Wojciech Mackiewicz 4c

III miejsce:

Maciej Galas 4a

Julia Walicka 4a

Wyróżnienia:

Ida Jędraszka 4a

Igor Jędraszka 4a

Lena Gilewska 4b

Marek Wójcik 4c

Serdecznie gratulujemy !!!