Sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować, że Igor Staszkiewicz uczeń klasy 6b został laureatem kuratoryjnego konkursu z matematyki. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnych podroży po matematycznych ścieżkach edukacji. Gratulacje składamy również pani Elżbiecie Trendak, nauczycielce matematyki, która z pasją odkryła przed Igorem tajemnice ,, królowej nauk”. Jesteśmy dumni!
Teatr to sztuka wyobraźni i umiejętność wchodzenia w rolę, która okazała się świetną zabawą dla członków szkolnego Teatrzyku 23 Junior. Miło nam ogłosić, że uczniowie: Helena Wagner, Karolina Cudna, Małgorzata Szczechowicz, Maja Ciosek, Wojciech Kulawiak, Elena Krzywańska, Stanisław Uliński,  Władysław Cywiński, Maksymilian Strzeszewski i Mateusz Panasiuk realizujący swoje pasje i talenty  w kole teatralnym  zajęli II miejsce w kategorii konkursu teatralnego w ramach XVI Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA.  Uczniowie wystąpili ze spektaklem pod tytułem ,,Robaki”, który miał swoją premierę podczas uroczystości szkolnej z okazji  Dnia Babci i Dziadka. Serdecznie gratulujemy pani Elżbiecie Korzenieckiej, która z pasją i wielkim sercem przybliża podopiecznym tajemniczą postać Melpomeny. Cieszymy się razem z Wami sukcesem!
Dyrekcja SP23