„Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową”

W dniu 09.11.2017r.  klasa III C wzięła udział w zajęciach  „Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową” poprowadzonych przez przedstawicieli Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

„Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową” to kampania społeczna Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, której celem jest promocja bezpieczeństwa najmłodszych w sieci oraz profilaktyka poprzez edukację dzieci, które coraz częściej korzystają z dostępnych technologii i urządzeń. Celem zajęć było przybliżenie uczniom sposobów bezpiecznego poruszania się w kolorowym świecie Internetu bez narażania siebie i rodziców na przykre konsekwencje. Edukatorzy przybliżyli także możliwości prawidłowego zabezpieczenia urządzeń za pomocą haseł.

Zajęcia bardzo się uczniom podobały, z uwagą śledzili ich tok i chętnie zabierali głos, dzieląc się swoim doświadczeniem.