Bal karnawałowy

Jak pisała Agnieszka Osiecka „niech żyje bal, bo to życie to bal jest nad bale, niech żyje bal…” w naszej szkole bale karnawałowe już dawno za nami. Bale karnawałowe w tym roku szkolnym zorganizował samorząd szkolny z pomocą opiekunów i Rady Rodziców.

W tym roku wybieraliśmy króla i królową balu w różny sposób. Najtrudniejszy wybór był w klasach najmłodszych. W tym wypadku kompromisowo królami i królowymi zostały nasze Panie z nauczania początkowego (pani Maria Szewczyk, pani Alicja  Hajzik, Pani Monika Rutkowska) oraz nieoceniona pani pielęgniarka (pani Agnieszka Dominiak). Na drugim balu (klasy IV-V) o takim, a nie innym wyborze zdecydowała pomysłowość i dystans do siebie. Królem i Królową zostali: Teresa Widomska kl. 4b i Tymoteusz Majewski kl. 4a. W klasach najstarszych króla i królową wybieraliśmy poprzez głosowanie. Królową jednogłośnie została Aleksandra Emmel kl 7a, z królem był problem. Król uciekł niczym Kopciuszek z balu, więc w szybkim i nowym głosowaniu Królem zabawy został Maksymilian Strzeszewski kl. 6a.

10