PODSUMOWANIE DZIELNICOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

16 lutego w SP 264 miała miejsce uroczystość podsumowująca „XI WARSZAWSKIE SPOTKANIA Z ORTOGRAFIĄ”. W konkursie dzielnicowym udział wzięło 122 uczniów klas 3 – 7 szkół podstawowych Ochoty. Cieszymy się, że wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Maja Cieślak –  II miejsce w kategorii klas czwartych (z powodu choroby nie mogła osobiście odebrać nagrody), Natasza Kaliszewska – wyróżnienie w kategorii klas czwartych, Agata Rubeńczyk – 3 miejsce w kategorii klas siódmych, Hania Lewandowska – wyróżnienie w kategorii klas siódmych. Laureaci klas 7, a więc również  Agata, będą reprezentowali naszą dzielnicę na uroczystej gali Mistrzów Warszawy oraz wezmą udział
w Wojewódzkim Finale Konkursu „Ortografia na medal” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym a za Agatę trzymamy mocno kciuki.