Wsparcie dla Rodziców

Szanowni Państwo,

20 marca w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 9 ul. Radomska 13/21 rozpoczyna się  Program wspierania i podnoszenia kompetencji wychowawczych  czyli Szkoła dla Rodziców i Wychowawców dotycząca doskonalenia umiejętności wychowawczych. Wszystkim Państwu, którym zależy na budowaniu relacji z dziećmi (i nie tylko) w duchu dialogu i podmiotowości zapraszamy na cykl 10 cotygodniowych spotkań. Zajęcia metodą warsztatową przeprowadzi  psycholog Pani Hanna Piwowarska-Krukowska, a także pedagodzy posiadający rekomendację realizatora programu. Zapisy odbywają się w poradni lub u pedagoga szkolnego ( są  bezpłatne). Tematyka: Budowanie relacji dorosły-dziecko ( część bazowa). Wspieranie procesu budowania wzajemnych relacji między dziećmi. Problematyka okresu dorastania. Wszystkie informacje o programie „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” znajdują się na stronie www.ore.edu.pl

Zapraszamy serdecznie.