Ślubowanie klas pierwszych

12 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Pani dyrektor dokonała pasowania kolorowy ołówkiem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 23 w Warszawie.

Po części oficjalnej przyszedł czas na występ artystyczny drugoklasistów, który został nagrodzony gromkimi brawami. Na zakończenie zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia,  następnie uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do swoich sal.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce oraz jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.