Podziękowania dla Darczyńców

Każdy z nas ma coś, czym może podzielić się z innymi, bo pomagając innym, wzbogacamy samych sobie. Okres świąt Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym ludzkie serca stają się otwarte, tkliwe i wrażliwe na pomoc. Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom, wszystkim Darczyńcom, którzy wsparli działania samorządu uczniowskiego i odwiedzili kiermasz świąteczny. Udało się zebrać rekordową kwotę 3523,54 zł. Wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka znajdą pod choinką potrzebną odzież , buty i wymarzone prezenty, o których pisały w listach do świętego Mikołaja.Serdeczne podziękowania dla pani Magdaleny Topolskiej i pani Honoraty Gutmańskiej, które są dobrymi Aniołami projektu: od pomysłu, po działanie i zakup prezentów.