Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Bawimy się i gramy razem

z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

„Z sercem na dłoni” pod takim hasłem opiekunowie samorządu uczniowskiego wraz z wolontariuszami organizują imprezę o charakterze sportowo- rekreacyjnym, połączoną ze zbiórką pieniędzy na WOŚP.  W dniach 7-11.01.2019r. liczymy na Wasze otwarte serca, które zagrają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszki będą zbierały pieniądze do specjalnych puszek w trakcie imprezy sportowej, na korytarzach, kiedy tylko będziecie chcieli wrzucić swój grosz.

Dla klas przygotowane zostały sportowe atrakcje, z sercem w tle, podczas których wspólnie będziemy się świetlnie bawić 🙂

Wolontariusze: Barbara Kubiak, Aleksandra Emmel, Antonina Marcyniak, Antonina Leska, Maja Mazanec, Antonina Adamowicz