Gratulujemy!

„Wszystko, co potrafimy sobie wyobrazić, jest realne”

Pablo Picasso

 

Z największą przyjemnością informujemy, że „Teatrzyk 23”

zdobył I miejsce w V Warszawskim Przeglądzie Twórczości dzieci i Młodzieży

Debiuty – „Brożka Kultury” 2019 w kategorii teatralnej.

Sukces dzieciaków cieszy szczególnie, ponieważ jest to grupa, która dopiero rozpoczyna swoją podróż po teatralnych scenach i przygodę z Melpomeną. Dobrym Aniołem i animatorem aktywności kulturalnej jest pani Elżbieta Korzeniecka. Dziękujemy i gratulujemy. Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania, opanowując tajniki makijażu scenicznego i doboru kostiumów. Jesteście niepowtarzalni i wyjątkowi 🙂

Udany i spektakularny aktorski debiut mają za sobą: 3 a – Marta Bednarczyk, Julia Chrzan, Maurycy Bieliński, Emilia Grzenkowicz, Łucja Zadrozińska, Kornel Zawadzki; 3b – Adam Dworecki, Urszula Bojakowska, Zofia Jastrzębska, Kajetan Miciński-Byrski , 4d Oliwier  Klementowicz. Gratulujemy!