Szkoła Aktywna w Społeczności

Chcemy być „Szkołą Aktywną w Społeczności”!

chmura_klucz chmura_sas
Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich, że nasza szkoła uczestniczy w Programie „Szkoły Aktywne w Społeczności”.

Celem tego Programu jest upowszechnianie idei i rozwój placówek promujących partnerstwo między szkołą a społecznością lokalną.

W dniach 16-17 listopada 2016 roku odbyła się samoocena pracy naszej szkoły z udziałem: Pani Dyrektor, Przedstawicieli Rodziców, Przedstawicieli Społeczności Lokalnej, Pracowników naszej szkoły oraz Przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Spotkanie prowadziła p. Elżbieta Tołwińska-Królikowska.

Celem spotkania było zebranie informacji dotyczących wizerunku naszej szkoły, co pomogło nam w zaplanowaniu działań mających na celu poprawę funkcjonowania placówki.

Obszarem, który będzie podlegał rozwojowi w roku szkolnym 2016/2017 jest „Wolontariat”. Szczegółowe informacji na temat przedsięwzięć zaplanowanych do realizacji w bieżącym roku szkolnym znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Wolontariat.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w proces samooceny Szkoły Podstawowej nr 23!

Więcej informacji na temat Programu SAS znajdą Państwo w prezentacji: [PowerPoint] [PDF]

oraz na stronie: http://fio.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1443&Itemid=100074