Koduj z Gigantami – bezpłatne warsztaty z programowania

Szanowni Państwo,

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. W poprzednich edycjach, które odbyły się w lutym 2019, we wrześniu 2018, lutym 2018 oraz wrześniu 2017 roku wzięło udział prawie 4500 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 7-22.09.2019 r. w ponad 50 miastach w Polsce!

W tym roku organizatorzy przygotowali miejsca dla ponad 3500 uczniów.

Przekazano nam zaproszenie dla dzieci i przekazano informację, że warsztaty są darmowe. Dziecko na zajęcia mogą zapisać tylko Rodzice. Nauczyciel jedynie przekazuje informację.

Zarówno poprzednie jak i obecna edycja objęte są Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji  oraz Patronatem Honorowym Prezydentów Miast, w których odbyły się Warsztaty.

biuletyn informacyjny: https://drive.google.com/file/d/1iRiAxPAAjRMeD7SIvZWd_ld7Fj4wuA4g/view?usp=sharing

Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej: 

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/nauka-programowania-wydarzenia

 

W razie pytań: