Punkt Informacji Karier (PIK). Projekt SIĘGNIJ PO WIĘCEJ – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m. st. Warszawy.

Informujemy, że Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Edwarda Szymańskiego przystąpiła do projektu SIĘGNIJ PO WIĘCEJ – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m. st. Warszawy, w ramach którego na terenie szkoły powstał Punkt Informacji Karier  (PIK) czynny we środy w godz. 16.30-18.30 w sali 38 na II piętrze.
Zajęcia będą prowadzone przez koordynatora projektu Panią Annę Soszkę.
Czas trwania projektu -1 XII 2019r.-01 XI 2021r.
Głównym celem projektu jest  wzmocnienie doradztwa edukacyjno – zawodowego w szkole. Cel ten będzie realizowany poprzez spotkania indywidualne z rodzicami i uczniami klas 7 i 8 .
Uczniowie biorący udział w projekcje będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach zawodoznawczych w Centrum Kształcenia Zawodowego w Warszawie.
W celu dostosowania oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy w ramach projektu została nawiązana współpraca z przedsiębiorcami oraz otoczeniem społeczno – gospodarczym.
Uruchomiona również została platforma dla uczniów, rodziców i nauczycieli www.brp.edu.pl(brp -bliżej rynku pracy) oraz na stronie WCIES jest możliwość zapoznania się z prezentacjami dla rodziców i uczniów dot. doradztwa zawodowego –  crdz.wcies.edu.pl

Informuję o uruchomieniu przez doradców zawodowych WCIES bezpłatnych  konsultacji dla uczniów i rodziców .
Dyżury będą miały miejsce w siedzibie WCIES ul. Stara 4 Warszawa Będą oni oczekiwać na Państwa w poniedziałki w godz. 14.00-18.00 w sali 10.
Istnieje możliwość wcześniejszego zapisania się na spotkanie na  stronie WCIES w zakładce konsultacje gdzie są podane daty i godziny przyjęć.

Serdecznie zapraszam Państwa i młodzież na spotkanie w Punkcie Informacji Karier w SP 23.
Z poważaniem, koordynator projektu Anna Soszka