Wyniki konkursu ,, Armia Krajowa- Bohaterowie”

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność ogłosić wyniki organizowanego przez naszą szkołę konkursu ,,Armia Krajowa-Bohaterowie”, nad którym patronat honorowy objęła Burmistrz Dzielnicy Ochota-p. Katarzyna Łęgiewicz, Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej oraz patronem konkursu było Narodowe Archiwum Cyfrowe.

Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży poprzez propagowanie i pogłębianie wiedzy o działalności Armii Krajowej, a w szczególności kultywowanie wartości, ideałów i postaw żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego.

Wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom-serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Laureatom i wyróżnionym gratulujemy!

Wyrazy podziękowania za nieocenioną pomoc w organizacji konkursu składamy Burmistrz Dzielnicy Ochota-p. Katarzynie Łęgiewicz, Prezesowi Fundacji PPP-p. Mirosławowi Chada, Dyrektor Narodowego Archiwum Cyfrowego- p Malwinie Rozwadowskiej, Światowemu Związkowi Żołnierzy Armii Krajowej.

Informujemy jednocześnie, że uroczysta gala podsumowania konkursu i wręczenia nagród ze względu na pandemię odbędzie się na początku października. Konkretna data zostanie Państwu podana w terminie późniejszym.

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej: wyniki konkursu

Organizatorzy