Sukces literacki

Z największą radością i dumą informujemy, że Wiktor Rodkiewicz uczeń klasy 7a został laureatem V edycji Varsavianistycznego konkursu literackiego ,,Opowiem Ci o Warszawie” za felieton ,,Po kolei…”  Dodatkowo otrzymał nagrodę specjalną od Stacji Muzeum za swój kolejniczy felieton. Cieszymy się, że Wiktor pod opieką pani Anny Badaszewskiej pięknie rozwija swoje literackie skrzydła. Życzymy dalszych sukcesów i połamania pióra. Zachęcamy do lektury nagrodzonego felietonu.

Felieton-Po-kolei…

Wyniki konkursu literackiego Opowiem Ci o Warszawie

Wyniki konkursu literackiego Opowiem Ci o Warszawie

Serdecznie zapraszamy Uczestników organizowanego przez Muzeum Warszawy konkursu literackiego „Opowiem Ci o Warszawie” do obejrzenia wirtualnego ogłoszenia wyników. Zachęcamy do poznania nazwisk tegorocznych Laureatów oraz do wysłuchania fragmentów najwyżej ocenionych prac.

Wyniki konkursu literackiego Opowiem Ci o Warszawie

Lista Laureatów tegorocznej V edycji Varsavianistycznego Konkursu Literackiego „Opowiem Ci o Warszawie” (PDF 332 KB)