Klub Młodego Programisty online

Szanowni Państwo,

jeszcze w lipcu dzieci mogą skorzystać z bezpłatnych warsztatów programowania on-line.

Klub Młodego Programisty online to bezpłatne zajęcia z nauki podstaw programowania dla uczniów klas 1-6 szkół podstawowych. Podczas cyklu 10 spotkań uczestnicy wykorzystują bezpłatne aplikacje do programowania online oraz poznają zasady programowania offline. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i środę na Facebooku o godzinie 17.30

Wszystkie warsztaty są zapisywane i dołączyć można do nich w dowolnym momencie.

szczegółowe informacje https://klubmlodegoprogramisty.pl/

Zajęcia realizowane w ramach projektu Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych, realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz Państwowy Instytut Badawczy NASK.

Pozdrawiam

Marta Wnukowicz