Informacja dotycząca funkcjonowania świetlicy szkolnej

Szanowni Państwo,

w związku z zapewnieniem przez szkołę możliwości korzystania ze świetlicy szkolnej, zwracamy się z prośbą do Rodziców, których dzieci będą  uczęszczały do świetlicy roku szkolnym 2020/2021 o pobranie Karty Zgłoszenia ( plik pdf. word), wypełnienie jej i złożenie w wyznaczonym miejscu na terenie szkoły. Karty należy złożyć 1 września 2020 r. w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

Kartę składają również Rodzice, których dzieci uczęszczały do świetlicy w zeszłym roku.

Przypominamy, że świetlica szkolna jest czynna w godzinach 7.00-17.30. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Świetlicy.

 

Pozdrawiam,

Aneta Bentlewska

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy word

Regulamin świetlicy Szkoły Podstawowej nr 23 w Warszawie

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy