Dzień Języków Obcych

Drodzy uczniowie!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy zwycięzców w konkursie na klasową prezentację jednego z krajów europejskich w corocznie obchodzonym Europejskim Dniu Języków Obcych w naszej szkole.

W kategorii klas 1 – 3 pierwsze miejsce zajęła klasa 2a ze swoją prezentację dotyczącą SZWECJI – nagrodą są słodycze dla całej klasy – GRATULACJE 🙂

W kategorii klas 4 – 8 mamy trzy zwycięskie miejsca:

Miejsce I  – klasa 7b – HOLANDIA
nagroda to słodkości dla całej klasy i zestaw specjalnych voucher-ów do wykorzystania na lekcjach języków obcych.

Miejsce II – klasa 6c – CZECHY
nagrodą są słodkości 🙂

Miejsce III – klasa 8a – NIEMCY
nagrodą są słodkości 🙂

Wszystkim klasom gratulujemy wspaniałych prezentacji. Komisja oceniająca  przygotowane projekty miała bardzo trudny wybór – szkolna podróż dookoła Europy była niezwykle ciekawa i inspirująca, a prezentacje pełne fantastycznych wiadomości, prac plastycznych i ciekawostek.

Dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie i kreatywność!

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, która ufundowała nagrody dla klas. Dziękujemy.

Nauczyciele języków obcych 🙂