Szkoła pamięta

Napis o treści: #Szkoła pamięta - włącz się do akcji upamiętnienia ważnych postaci i wydarzeń

24 października grupa uczniów z naszej szkoły-razem z rodzicami porządkowała groby Powstańców Warszawskich w różnych miejscach stolicy-na Powązkach, Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim i Bródnowskim. Zebrani złożyli kwiaty, zapalili znicze i chwilą ciszy uczcili pamięć Bohaterów.

Coroczna opieka nad grobami Powstańców wpisuje się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej pod hasłem ,, Szkoła pamięta”, której ideą jest ,, zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o Bohaterach naszej wolności-w okresie, w  którym w sposób szczególny Ich wspominamy”. Dziękujemy Uczniom, Rodzicom za zaangażowanie. Koordynator p. Anna Badaszewska.