Październikowy numer Kuriera Ochockiego

Świeży, październikowy numer Kuriera Ochockiego na wyciągnięcie ręki! Warto po niego sięgnąć choćby po to, żeby umilić sobie długie, jesienne wieczory. Nie zwlekajcie zatem, zaparzcie herbatę lub przygotujcie ciepłe kakao, bo jest co czytać!

Wasze koleżanki i koledzy przygotowali nie lada gratkę dla miłośników historii, którzy z zapałem śledzą poczynania lokalnych bohaterów, interesują się strategią walk czy też historycznymi ciekawostkami II wojny światowej. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy prozy – publikujemy bowiem opowiadanie osadzone w szkolnych realiach. Do tego dołączamy kilka informacji o tym, co w szkole piszczy, czyli słów kilka o konkursach i Dniu Języków Obcych. O zawodach sportowych opowie Pani Honorata, a dla spragnionych rozrywki znajdzie się rebus oraz pozytywne fakty na pocieszenie!

Miłej lektury życzy zespół redakcyjny 🙂

Wydanie październikowe