Kurier Ochocki- numer listopadowy

Drodzy Czytelnicy!
Listopad jest szczególnym miesiącem jeśli chodzi o historię Polski, bowiem 11 dnia tego miesiąca obchodziliśmy uroczystość Narodowego Święta Niepodległości. Jest to data dla nas ważna, dlatego tak wiele artykułów w listopadowym numerze Kuriera Ochockiego będzie dotyczyło właśnie tego wydarzenia.
Dowiecie się między innymi o tym, jak doszło do tego, że po ponad 123 latach nieobecności na mapach politycznych, Polska odzyskała niepodległość. Poznacie ważne osoby, które się do tego przyczyniły, a także dowiecie się paru ciekawostek z ich życia. Nie każdy bowiem wie, że klacz marszałka Piłsudskiego miała na imię… ale o tym w najnowszym numerze Kuriera Ochockiego! Fani opowiadań, recenzji i Pozytywnych Faktów na Pocieszenie również znajdą tu swoją rubrykę do poczytania. Nie zwlekajcie zatem tylko sięgnijcie po świeże artykuły z naszej szkolnej gazetki.
Opiekunowie:
p. A. Badaszewska
p. A. Gajda
p. A. Kowalska
p. I. Nowak
Zespół redakcyjny:
Maciek Bartosz-Białoskórski kl. 6c
Wojciech Bartosz-Białoskórski kl. 7a
Anna Błasińska, kl. 8a
Urszula Bojakowska kl. 5b
Michał Garbarczyk, kl. 8b
Anika Grabowska kl. 8a
Ida Jędraszka kl. 8a
Karol Machul, kl. 8a
Kajetan Miciński-Byrski kl. 5b
Adam Rosłanowski, kl. 7a
Aleksandra Prysłopska, kl. 8b
Kurier Ochocki – listopad