Podsumowanie działań wolontariackich

Wolontariat rówieśniczy to poświęcony czas, serce i uwaga Innym. Okazane wsparcie, zrozumienie to lekcja pokory i cierpliwości. Wolontariat w czasie zdalnego nauczania to również sposób na spędzenie wolnego czasu, dobra zabawa i podtrzymywanie relacji rówieśniczych.

Tak o wspólnie spędzonym czasie piszą uczniowie, mali i duzi:

• Ważne! dziś zajęcia były super
  • podobało mi się!!
  • było bardzo miło (heart)
  • było Pogchampowo (heart)
  • bardzo mi się podoba współpraca między ósmymi a czwartymi klasami.
  • było super i bardzo pozytywnie
  • wszyscy się zaangażowali w te spotkania (heart)
  • bardzo fajnie spędzało się RAZEM czas!
  • świetnie, że mogliśmy pomóc młodszym, cieszymy się, że mogliśmy pomagać też sobie nawzajem.

Michał, Julka W., Wiktor, Ania, Kazik, Nela dziękujemy, że w każdym trudnym momencie mogliśmy na Was liczyć

Drodzy Ósmoklasiści!

Bardzo Wam dziękujemy za  pomoc.

Дякую вам за допомогу

Za pomoc w angielskim bardzo dziękujemy Ani, Oli , Neli, obu Julkom, Emmie.

Kazik, Michał, Marek, dziękujemy Wam za pomoc w historii.

Bardzo dziękujemy też Emilii za pomoc w angielskim wspieraniu i pokazywaniu prac domowych jak ktoś zapomniał!!!

Dziękuję Rafałowi za pomaganie w przyrodzie.

Serdecznie dziękujemy Dominikowi za wsparcie techniczne, opiekę i dołączanie nas do grupy.

Dziękuje Kazikowi za wspieranie w angielskim i polskim, dzięki temu dostawaliśmy świetne oceny. Kazik jest bardzo miłym lubiącym pomagać chłopakiem!

Dziękuję Oli za zapraszanie do spotkań innych uczniów, wykonywanie z Nami ćwiczeń z matematyki i polskiego!!!

Olu dziękujemy za koordynację i codziennie spotkania, Jesteś Wielka.

Bardzo dziękujemy Ani, która pomagała nam od początku we wszystkich przedmiotach i wspierała nas dzięki czemu dostawaliśmy super oceny. Jest bardzo miła, dobra i lubi pomagać innym!!!

Tadzik bez Twojej pomocy mój komputer by nie ruszył, dziękuję.

Serdecznie dziękujemy Neli i Juli W. za poświęcony czas, za pomoc w odrabianiu lekcji oraz przygotowywaniu do sprawdzianów i kartkówek. Okazane przez Was wsparcie było dla nas bezcenne.

Dziękujemy też innym Wolontariuszom za cierpliwość, troskę, pomoc, okazane serce i zrozumienie.

Dziękujemy też pani Joannie Kajkowskiej bez Niej nie byłoby wolontariatu oraz pani Magdalenie Topolskiej  za organizację wsparcia rówieśniczego, które okazało się wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM I ŻYCZYMY ODPOCZYNKU !