Świąteczny numer gazetki szkolnej

Krok po kroczku zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, chwila wytchnienia i spokoju, na którą czekamy cały rok. Również i w nowym numerze „Kuriera Ochockiego” czuć ten wyjątkowy czas, bowiem nasi redaktorzy przygotowali cykl artykułów poświęconych tematyce bożonarodzeniowej.
Dowiecie się między innymi jak obchodzono Wigilię i Boże Narodzenie w dawnej Polsce, poznacie tradycje i obyczaje, które zmieniały się na przestrzeni wieków, zajrzycie też do świątecznego domu Józefa Piłsudskiego. A to, jaki strój przywdziać w świątecznym okresie, podpowie Wam artykuł o modzie.
Zachęcamy do czytania!

Kurier Ochocki – grudzień

Opiekunowie:
p. A. Badaszewska
p. A. Gajda
p. A. Kowalska
p. I. Nowak
Zespół redakcyjny:
Maciek Bartosz-Białoskórski, kl. 6c
Wojciech Bartosz-Białoskórski, kl. 7a
Urszula Bojakowska, kl. 5b
Jagoda Czapiewska, kl. 6d
Michał Garbarczyk, kl. 8b
Anika Grabowska kl. 8a
Anna Hut, kl. 8a
Izabela Idziak, kl. 6d
Izabela Jakubaszek, kl. 8a
Karol Machul, kl. 8a
Kajetan Miciński-Byrski 5b
Aleksandra Prysłopska,kl. 8b
Wiktor Rodkiewicz, kl. 8a
Julia Walicka, kl. 8a