Konkurs ,,Dlaczego elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci?

W ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,,Moje miasto bez elektrośmieci” zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie, którego celem jest budowanie świadomości ekologicznej i propagowanie zachowań przyjaznych środowisku. W roku szkolnym 2020/2021 organizatorzy postawili na ekologiczną pomysłowość artystyczną!  Do przygotowania w ramach konkursu jest praca twórcza odpowiadająca na pytanie „Dlaczego elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci”.

Pracę można przygotować w jednej z trzech kategorii:

  • Kategoria praca plastyczna
  • Kategoria film
  • Kategoria piosenka

Przygotowaną pracę należy wysłać do nas poprzez Formularz Konkursowy w terminie od 01 października 2020 r. do 9 kwietnia 2021 r.

Szczegóły dotyczące konkursy można znaleźć na stronie

https://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/konkurs/

Aby zachęcić Was do przygotowania pracy w kategorii film i piosenka zapraszamy do oglądania teledysku przygotowanego specjalnie pod muzykę „Ach te elektrośmieci”.