Zasady pracy szkół i placówek od 26 kwietnia br. – nauka hybrydowa dla najmłodszych uczniów

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z nowymi wytycznymi przygotowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w związku z luzowaniem obostrzeń i wprowadzeniem nauczania hybrydowego dla klas 1-3. Podzielam Państwa troski i obawy o dobrostan uczniów w momencie powrotu uczniów do nauki w modelu hybrydowym. Nauka zdalna nie jest właściwym środowiskiem do rozwoju i budowania relacji w grupie rówieśniczej stąd działania Wychowawców będą ukierunkowane na budowanie relacji. Nauczyciele dołożą wszelkich starań, aby nauka dzieci w środowisku hybrydowym i zdalnym była jak najbardziej optymalna. Życzę spokoju i  zdrowia w tym trudnym momencie w jakim znalazły się Państwa dzieci i Rodziny.
Z poważaniem, Anna Kozyra

Zasady pracy szkół i placówek od 26 kwietnia br. – nauka hybrydowa dla najmłodszych uczniów z 11 województw – Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl (www.gov.pl)