Kwietniowy numer szkolnego,, Kuriera Ochockiego”

Drodzy Czytelnicy!

Wiosnę już czuć w powietrzu, choć jeszcze nie rozgościła się u nas na dobre. Przyroda powoli budzi się do życia, co uprzyjemnia spacery i sprawia, że chętniej przebywamy na świeżym powietrzu. Redaktorzy Kuriera Ochockiego też mają wiosnę w sercu, co sami zobaczycie czytając artykuły, które dla Was przygotowali. W naszym nowym numerze wrócimy pamięcią do wielkich wiosennych wydarzeń historycznych na czele z uchwaleniem Konstytucji Trzeciego Maja. Dowiecie się też jaka była historia tajemniczej i dotąd do końca niezbadanej Wyspy Wielkanocnej oraz wyruszycie w podróż po warszawskich dworcach kolejowych najszybszym pociągiem w mieście! Nie zabraknie też wspomnień o ciekawych ludziach i wywiadów ze szkolnego podwórka.

Zachęcamy do czytania!

Kurier Ochocki – kwiecień