Akcja Rekrutacja- jak korzystać z systemu naboru elektronicznego do szkół ponadpodstawowych

Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu na żywo, podczas którego zostanie zaprezentowane działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN. Podczas prezentacji kandydaci dowiedzą się, jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę. Zaprezentowany zostanie proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku pokazując na żywo działanie systemu.
Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut.
Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie
udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube. – adres strony rozprowadzającej – wystarczy kliknąć w ten tekst