Drodzy Czytelnicy Szkolnego Kuriera Ochockiego!

Wakacje za pasem a wraz z nimi zabawy na świeżym powietrzu, podróże bliższe i dalsze, ciepłe letnie wieczory spędzone z książką… każdy z nas marzy o tym, by wcielić w życie swoje wakacyjne plany, spróbować czegoś nowego. A skoro o próbowaniu mowa, w naszej gazetce znajdziecie niepospolite smaki i zapachy! Dowiecie się, co królowi Stasiowi gotował jego kuchmistrz, poznacie też tajniki starożytnej kuchni greckiej. Zapachniało wakacjami? Z pewnością! Zapraszamy Was nie tylko na warszawską starówkę, ale też do Italii, a nawet dalej, do Ameryki. Polecamy również wywiad z Panią Moniką Rutkowską, która opowiada o tym, jak uczniowie radzili sobie podczas nauki zdalnej, wywiad z Panią Anną Soszką, a w nim garść informacji dla ósmoklasistów, a także wywiad z Panią Anną Lebensztejn. Znajdzie się też coś dla miłośników motoryzacji – fascynujący ranking kierowców F1. Miłego czytania i słonecznych, ciepłych wakacji!

Kurier Ochocki maj