Ruszyła VI edycja kampanii BohaterON – włącz historię!

Wyślij kartkę, pokaż, że pamiętasz!

Rozpoczęła się kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej BohaterON – włącz historię! Wysyłając kartkę, każdy może okazać pamięć Powstańcom Warszawskim.

Projekt ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, a także promocję historii Polski XX wieku. Kampania jest realizowana od 2016 roku zgodnie z hasłem Pamięć – Edukacja – Pomoc. W ramach akcji po raz szósty, każdy kto chce uhonorować i wesprzeć uczestników Powstania Warszawskiego, będzie mógł do nich wysłać kartkę, która łączy pokolenia i pomaga.

https://bohateron.pl/

Uczniów zainteresowanych udziałem w tej akcji zachęcamy do kontaktu z nauczycielami historii-p. Anną Badaszewską lub p. Jakubem Stylińskim.