Wrześniowy numer Kuriera Ochockiego!

Oddajemy do Waszych rąk pierwszy po wakacyjnej przerwie, wrześniowy numer Kuriera Ochockiego. Znajdziecie w nim wiele ciekawostek i faktów, nie tylko z życia  szkoły! Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się,  co zmieniło się ostatnimi czasy w szkolnych murach, polecamy wywiad z Panią Wicedyrektor.

Zachęcamy do sięgnięcia po artykuły poświęcone historii naszego kraju, bowiem 1 września to nie tylko początek roku szkolnego, ale też inna data upamiętniająca ważne wydarzenie – wybuch II wojny światowej. Poznacie zatem kilka znanych osobistości z tamtego czasu, wielkich i walecznych generałów, ale też i ludzi, którzy ryzykowali życie, by uratować innych. Z racji tego, że jesień sprzyja molom książkowym, nie zabraknie też czytelniczych propozycji, krzyżówki i… „wrześniowych pozytywów”. Miłej lektury!

Zespół redakcyjny tworzą: Maciej Bartosz-Białoskórski, Wojciech Bartosz-Białoskórski, Lena Berft, Urszula Bojakowska, Zofia Kołodziejczyk, Lena Chojnowska, Natalia Hałacińska, Natasza Kaliszewska, Hanna Kałczyńska, Agata Leszczyńska, Maria Kostka, Kajetan Miciński-Byrski, Bartosz Mucha, Lena Więckowska oraz Kinga Wojtasińska. Jeśli ktoś chciały dołączyć do zespołu i rozwinąć swój talent literacki serdecznie zapraszamy.

Nad pracą zespołu redakcyjnego czuwają:  p. A. Badaszewska- opieka historyczna;  p. A. Gajda- oprawa literacka i redakcyjna;  p. A. Kowalska – szata graficzna i skład; p. I. Nowak- Tokarska opieka redakcyjna.

wrzesień 2021