Ślubujemy…

23 listopada br. odbyła się długo wyczekiwana uroczystość ślubowania klas 1. Galowe stroje, birety, a przede wszystkim uśmiechnięte buzie uczniów, podkreśliły doniosły moment uroczystości. Cieszyła nas obecność delegacji rodziców, którzy współorganizowali ten szczególny dzień. Pierwszym punktem programu był występ artystyczny przygotowany przez klasy drugie,  który wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz został nagrodzony gromkimi brawami :).  Nie mogło zabraknąć stałych elementów scenariusza, magicznego ołówka oraz hymnu szkoły. Po złożeniu ślubowania pierwszoklasiści zostali włączeni w poczet braci szkolnej.

Rodzice przygotowali słodką niespodziankę oraz zorganizowali zajęcia przygotowane przez Fundację Pracownia Inspiracji Społecznych ,,Odskocznia dla Ucznia”, na które składały się ćwiczenia ruchowe i zręcznościowe w zakresie sztuk cyrkowych.