Świąteczna Zbiórka Żywności

26 listopada wolontariusze z naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności w Warszawie – w Auchan przy ul. Broniewskiego 28. Zebrane przez młodzież produkty zostaną przekazane do podopiecznych organizacji pomocowych, z którymi współpracuje Bank Żywności.

Cieszymy się, że mogliśmy choć w niewielkim stopniu przyczynić się do zapewnienia godnych, radosnych świąt osobom potrzebującym, dać Potrzebującym – siłę nadziei i optymizmu, wiarę w Człowieka – pomimo przeciwności losu.

Wolontariuszom – DZIĘKUJEMY !

Nasi dzielni wolontariusze to: Hanna Tofiluk, Agata Leszczyńska, Antonina Lutz, Antonina Deska, Helena Marcyniak, Beata Roszak, Rafał Kurek, Julia Wiciejowska, Aleksander Górka i Władysław Bosak.

Uśmiechy lecą do Was! 🙂 🙂 🙂