Urodziny Kombatanta

W listopadzie, w ramach całorocznej akcji ,,Urodziny Kombatanta”, we współpracy z Fundacją Polskiego Państwa Podziemnego, uczniowie szkoły wysyłali kartki z życzeniami urodzinowymi do pana Piotra Łubieńskiego – pseudonim ,,Andrzej”, strzelca w pułku ,,Baszta”, w batalionie ,,Karpaty” oraz Andrzeja Lejera – pseudonim ,,Kizior” – strzelca w  zgrupowaniu ,,Chrobry II”.

Jesteśmy wzruszeni i bardzo cieszymy się z  podziękowań, które otrzymujemy od Dostojnych Jubilatów. To dla nas Niezwykła Pamiątka od Bohaterów.

Celem kontynuowanego od kilu lat w szkole projektu jest umacnianie więzi międzypokoleniowych, kształtowanie patriotycznych postaw wśród młodzieży, a przede wszystkim krzewienie pamięci o dokonaniach Bohaterów.

Grupie zaangażowanych uczniów i wspierających Ich rodziców – dziękujemy!

     

     

 

Podziękowanie, które dostaliśmy … serce się raduje 🙂