,,Ochocka Gwiazdka- Bajkowo”

W Szkole Podstawowej nr 264 odbyła się uroczysta gala finałowa dzielnicowego konkursu „Ochocka Gwiazdka – Bajkowo”. Konkurs był adresowany do  świetlic szkolnych, a poświęcony bajkom. Został wyświetlony film poświęcony inscenizacjom bajek zaprezentowanym przez poszczególne świetlice szkolne. Celem konkursu  było nie tylko zachęcenie młodzieży do czytania baśni, ale również rozwój kreatywności. W ramach konkursu powstały rysunki, pacynki, trzeba było odpowiadać na pytania dotyczące  twórców bajek.

🔹️I miejsce dla świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 61

🔹️II miejsce dla świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 264

🔹️III miejsce dla świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 23

🔹️Wyróżnienia otrzymały świetlice z SP nr 10, SP nr 97, SP nr 175.

Nagrodzeni otrzymali wielkogabarytowe gry planszowe,  statuetki oraz dyplomy.