Otwarcie sezonu zimowego na lodowisku „Gwiazdka na lodzie”

Zapraszamy dzieci, rodziców i mieszkańców  do udziału w jedynej w swoim rodzaju zabawie na lodowisku. Gwiazdkę na lodzie poprowadzi dla Państwa  konferansjer-animator, który zaangażuje wszystkich uczestników do wspólnej zabawy.

W rytmach dobrej muzyki poprowadzi liczne gry i konkursy o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Całe wydarzenie będzie tak skomponowane, że zarówno dzieci, jak i rodziny będą bawić się doskonale. Impreza będzie miała charakter sportowo – rekreacyjny, ukierunkowany na promocję aktywnego stylu życia.

Nie zabraknie Domku Świętego Mikołaja, w którym Mikołaj zasiądzie na prawdziwym tronie i będzie oczekiwał wraz ze Śnieżynkami na dzieci, aby złożyć im życzenia mikołajkowe, wręczyć smakołyk i zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie.