Razem na Święta – Paczka dla Kresowiaka 

Od 29 listopada do 17 grudnia uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się do udziału w Bożonarodzeniowej Paczce dla Kresowiaka zorganizowanej przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Odra – Niemen Oddział Mazowiecki. Celem zbiórki było okazanie wsparcia ludziom zasłużonym dla naszego kraju, którzy niegdyś walczyli o wolność Polski, a dziś zapomniani, często w ciężkich warunkach, żyją z dala od swojej ojczyzny. Pomocą objęto również potrzebujące polskie rodziny żyjące na Kresach. Egzystują one często w skrajnie trudnych warunkach, a mimo to swoim sercu wciąż podsycają ogień polskości, kultywując nasze tradycje i kulturę. 

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!        

Macie wielkie serca!