„Razem na Święta” – Urodziny Kombatanta

W grudniu, w ramach całorocznej akcji ,,Urodziny Kombatanta”, we współpracy z Fundacją Polskiego Państwa Podziemnego, w ramach akcji MEiN ,,Razem na Święta” uczniowie naszej szkoły wysyłali kartki z życzeniami urodzinowymi i świątecznymi do pani Haliny Koseskiej – pseudonim ,,Ala” – łączniczki Grupy Bojowej ,,Krybar” – III zgrupowania ,,Konrad” w rejonie działania na Powiślu oraz pani Marii Stroińskiej – uczestniczki Powstania Warszawskiego, więźniarki Auschwitz. Celem kontynuowanego projektu jest umacnianie więzi międzypokoleniowych, kształtowanie patriotycznych postaw wśród młodzieży, a przede wszystkim krzewienie pamięci o dokonaniach Bohaterów. Grupie zaangażowanych uczniów i wspierających Ich rodziców – DZIĘKUJEMY !