EDUparty- nowe Moce, nowa Wiedza

25 lutego br. (piątek) zapraszamy na EDUparty w formule online, wydarzenie jakiego jeszcze nie było, a przy okazji pomagamy, uświadamiamy i uczymy się. Na EDUparty składa się  osiem wielkich lekcji o  … wzajemnym wspieraniu się, o mózgu, który kocha obrazy, o emocjach, a wszystkiemu towarzyszą nowe MOCE i nowa WIEDZA. Dla wytrwałych Rodzinna Debata Kanapowa ,,Edukacja zaczyna się w domu by później mądrze i bezpiecznie korzystać z zasobów internetu„, a przy okazji pomożemy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i włączymy się w akcję #NumerTelefonuZaufaniaWKażdejSzkole zwiększymy świadomość istnienia specjalnego numeru 116 111.
Intrygujące?
No jasne, że inne, niebanalne, ciekawe, oryginalne!
A to wszystko online na kanale Pan Belfer na YouTube http://bit.ly/YT_SUBdlaPanaBelfra
A pełne informacje wraz z linkami do transmisji znajdziesz na www.akademiapanabelfra.pl
Całość poprowadzi Pan Belfer i  Marcin Perfuński znany wielu jako Supertata.tv
Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:
🟡 8:30 – Powitanie i sprawdzenie obecności – Marcin Perfuński i Dawid Łasiński
🟢 8:45 – 9:30 Wielka lekcja o tolerancji i wzajemnym wspieraniu się – Zyta Czechowska
🟣 8:45 – 9:30 – Wielka lekcja o mózgu, który kocha obrazy
🟢 9:40 – 10:25 – Wielka lekcja o emocjach – Przemek Staroń
🟣 9:40 – 10:25 – Wielka lekcja o miłości do liczby Pi
🟢 10:50 – 11:35 – Wielka lekcja o tym jak dbać o swój zasięg – Maciej Dębski
🟣 10:50 – 11:35 – Wielka lekcja o wybitnych Polkach
🟢 11:45 – 12:30 Wielka lekcja o fejkach, dezinformacji i zwykłych kłamstwach – Ola i Piotr Stanisławscy, czyli Crazy Nauka
🟣 11:45 – 12:30 Wielka lekcja o eksperymentach – Centrum Chemii w Małej Skali
12:30 – 18:00 Przerwa
🔵 18:00 – 18:45 rodzinna debata kanapowa „Edukacja zaczyna się w domu by później mądrze i bezpiecznie korzystać z zasobów internetu” – Zyta Czechowska i Maciej Danieluk
🔵 18:45 – 19:30 rodzinna debata kanapowa „Edukacja zaczyna się w domu by później młody człowiek lepiej rozumiał siebie i otaczający go świat i ludzi” – Aleksandra Milczarek, Agnieszka Jankowiak-Maik, Przemek Staroń.