Organizacja uroczystego apelu podsumowującego pracę szkoły

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na uroczysty apel podsumowujący pracę szkoły za rok szkolny 2021/2022, który odbędzie się 23.06.22r. (czwartek) według następującego harmonogramu:

– klasy 4 – 6, godz. 08:55 – 9.40

– klasy 1 – 3, godz. 9.55 – 10.50

– klasy 7 – 8, godz. 11:45 –12.30

W programie: powitanie społeczności szkolnej, elementy ceremoniału szkolnego – odśpiewanie hymnu szkoły, przemówienie dyrektora, przedstawienie wyników klasyfikacji przez wicedyrektora, panią  Annę Jarską, wręczanie nagród uczniom, którzy z sukcesami reprezentowali szkołę w konkursach artystycznych, przedmiotowych, sportowych jak również działali w wolontariacie rówieśniczym i historycznym.

Obowiązuje strój galowy. Pozostałe zajęcia edukacyjne odbywają się zgodnie z planem lekcji.

Serdecznie zapraszamy!