Rowerowy Maj … wrum wrum na dwóch kołach…

W związku przestąpieniem Szkoły Podstawowej nr 23 im. Edwarda Szymańskiego do akcji Rowerowy Maj dla klimatu uczniowie wszystkich klas mogli skorzystać  30.05.22r. z bezpłatnego mobilnego serwisu rowerowego, w którym można było przygotować swój rower do wakacyjnych wycieczek poprzez przegląd i drobne naprawy.

This slideshow requires JavaScript.

 

Następną inicjatywą koordynatorek akcji Rowerowy Maj było zaproszenie instruktorów na warsztaty rowerowe. Uczniowie klas 4, 5 i 6  mogli wzbogacić swoją wiedzę merytoryczną dotyczącą przepisów ruchu drogowego oraz odbyć zajęcia praktyczne z prawidłowego korzystania z roweru i dobrych praktyk poruszania się po mieście.

 

 

W dniu 10.06.22r. odbyło się podsumowanie i zakończenie akcji Rowerowy Maj dla klimatu podczas, którego zostały ogłoszone wyniki .
Z wielką przyjemnością ogłaszam, iż nasza szkoła zajęła 29 miejsce spośród 340 placówek .
Najlepiej jeżdżącą klasą w Naszej szkole okazała się klasa Ib.

GRATULUJEMY!