Uroczystość zakończenia roku szkolnego

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Opiekunowie,

serdecznie zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022, która odbędzie się 24 czerwca 2022 r. (piątek) według następującego harmonogramu:

  • klasy 4 – 6, godzina 8.00-9.40
  • klasy 1 – 3, godzina 10.00- 12.00
  • klasy 7 – 8, godzina 12.15.

W programie uroczystości: powitanie zebranych członków społeczności szkolnej, ceremoniał szkolny, w tym przekazanie sztandaru uczniom klas 7, odśpiewanie hymnu państwowego i szkolnego, wręczenie odznak wzorowego ucznia (nagrody ufundowane przez Radę Rodziców), część artystyczna przygotowana przez klasy 3 na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego, podziękowania dla Rodziców.

Po części ogólnej, która odbędzie się w sali gimnastycznej, zapraszamy na spotkania z wychowawcami do poszczególnych sal.  Tego dnia obowiązuje strój galowy.

Serdecznie zapraszamy!