16. Międzynarodowa Konferencja ,,Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Szanowni Państwo,

zachęcamy do udziału w 16. Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”, która jest największym w Polsce wydarzeniem dotyczącym kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online. Konferencja jest w formie wykładów online.  Poruszana tematyka może Państwa zainteresować, dotyczy, między innymi, ważnych kwestii:

  • Równowagi online-offline w czasach po pandemii”, np. Złe nawyki korzystania z ekranów – co z tym robić?
  • „Cyberprzemoc i mowa nienawiści w sieci” i tu np. Rozpoznawanie, zrozumienie i aktywne przeciwdziałanie dezinformacji czy Cyfrowe getta – zamknięte przestrzenie wirtualnego świata
  • „Zachowania ryzykowne młodzieży”, np. Trudne konsekwencje ryzykownych zachowań online
  • „Profilaktyka zagrożeń online wśród dzieci”, np. Brzdąc w sieci

W tym roku wydarzenie odbędzie się  w dniach 27-30 września i będzie miało charakter hybrydowy. Tak, jak w poprzednich latach spotkanie będzie transmitowane na żywo. W dniach 27-28 września odbędą się sesje plenarne nadawane na żywo z miejsca konferencji w Warszawie, a w dniach 29-30 września będzie można wziąć udział w sesjach warsztatowych online, na które obowiązywać będzie osobna rejestracja.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

https://konferencja.saferinternet.pl/