Koduj z Gigantami! Zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania!

Szanowni Rodzice, Nauczyciele,

Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” to już 11. edycja największych, ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci, a na uczestników czekać będzie ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa, sporo nauki i konkursy programistyczne, w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 3 do 25 września 2022 roku.

Akcję honorowym patronatem wspierają:

   

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

Akcji towarzyszy specjalny ranking szkół, w którym placówki z największą liczbą uczestników otrzymają certyfikat uczestnictwa oraz zaproszenie na specjalne szkolenie dla kadry nauczycielskiej organizowane wraz z firmą Microsoft oraz programistyczną tablicę edukacyjną z języka Python. Dla pierwszych 3 szkół w rankingu przewidziane są nagrody pieniężne na zakup sprzętu IT.

Ranking dostępny jest na stronie ranking.kodujzgigantami.pl.

Liczbę zapisanych uczniów będzie można monitorować na bieżąco od momentu startu zapisów na stronach rankingowych.

Gorąco zachęcamy Państwa do rejestracji  chętnych uczniów – entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem. Zapraszamy!